Проти судді, що зняв арешт з рахунків Арбузова, відкрито кримінальне провадження

09.12.2014 20:08

Народний депутат України Віталій Купрій заявив, що Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження проти судді, що зняв арешт з рахунків Сергія Арбузова.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У нас перша перемога! Генпрокуратура не змогла переламати через коліно Печерський районний суд. Кримінальне провадження щодо судді Вячеслава Підпалого, який зняв 21 листопада арешт з рахунків Арбузова, відкрито.

Моя скарга на бездіяльність Генпрокурора судом не задоволена, але по тій причині, що сам Ярема її задовольнив. Тепер наступним кроком буде пред'явлення судді підозри у вчиненні злочину, оголошення його в розшук. Чому саме в розшук? Ходять чутки, що пан Підпалий вже по каналу ДНР-ЛНР поїхав до Арбузова за своєю часткою награбованого. Завтра задам питання місцезнаходження судді-злочинця Яремі особисто під час його доповіді на моєму Комітеті», - заявив нардеп Купрій.

Читайте також: Ярема відмовився від допомоги Гаагського трибуналу в «справах Майдану», - нардеп

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю