Прокуратура Днепропетровщины направила в суд дело лидера ЛНР

30.01.2017 14:13

Прокуратура Днепропетровской области направила в суд обвинительный акт по сбитому ИЛ-76 в отношении лидера «ЛНР» Игоря Плотницкого и двух командиров батальонов — Андрея Патрушева и Александра Гуреева.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По информации прокуратуры, судебное заседание будет проходить в Сватовском районном суде Луганской области. Дата слушания пока не определена.

«Поскольку предметом расследования является преступление против национальной безопасности государства, а подозреваемые находятся за пределами подконтрольной территории, то правоохранителями получено разрешение на проведение в отношении них специального расследования», — говорится в сообщении прокуратуры Днепропетровской области в июле 2016 года.

Напомним, ИЛ-76 сепаратисты сбили над Луганским аэропортом 14 июня 2014 года из переносного комплекса «Игла». Следствие должно было дать ответ на опрос — почему, несмотря на предупреждения разведки об опасности, генерал-майор Виктор Назаров все-таки дал приказ перебросить в аэропорт десантников 25-й бригады.

В отношении Назарова обвинение требовало 8 лет тюрьмы и компенсацию в 28,7 млн грн. Адвокат родственников погибших Виталий Погосян выступил с заявлением выплатить каждой пострадавшей семье по 500 тыс. грн. Кроме этого, родственники требовали лишить генерал-майора воинского звания.

На следующем заседании будет объявлено решение суда в отношении генерала Назарова.

Раньше в прокуратуре Днепропетровской области предполагали, что судить Плотницкого будут в одном из районных судов Днепра.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю