Принятие бюджета Днепра-2017 – правильное и своевременное решение, - Примаков

01.12.2016 14:23

Глава фракции «Солидарность-БПП» в Днепровском горсовета Камиль Примаков считает принятие бюджета Днепра на 2017 год на сегодняшней сессии правильным и своевременным решением.

Об этом он заявил в комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Бюджет – это самый важный для города документ, на основании которого Днепр будет жить на протяжении всего следующего года. Считаю, что принятие бюджета-2017 на сегодняшней сессии – это верное решение, которое будет способствовать качественному и своевременному распределению и освоению средств на выполнение ремонтов в жилищно-коммунальной сфере, домах днепрян, благоустройство зеленых зон, реконструкции медучреждений, школ, детсадов.

Чтобы целесообразность своевременно принятия бюджета не вызывала сомнений, хочу привести пример нынешнего года. Как известно, по политическим причинам в 2016 году бюджет приняли только в марте. Из-за этого не все департаменты и управления на 100% освоили выделенные им средства, и определенные проекты остались невыполненными. А это значит, что горожане не в полной мере получили те работы и услуги, которые могли бы получить, если бы бюджет был принят вовремя.

Надеюсь, что завтра бюджет будет принят и на сессии Днепропетровского облсовета. А затем за главный финансовый документ страны проголосуют и в Верховной Раде. Тогда мы сможем эффективно распределить деньги и направить их на решение проблем избирателей уже в конце января – начале февраля», - сказал он.

Читайте также: В Днепре приняли бюджет на 2017 год

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю