Принятие бюджета Днепра-2017 – правильное и своевременное решение, - Примаков

01.12.2016 14:23

Глава фракции «Солидарность-БПП» в Днепровском горсовета Камиль Примаков считает принятие бюджета Днепра на 2017 год на сегодняшней сессии правильным и своевременным решением.

Об этом он заявил в комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Бюджет – это самый важный для города документ, на основании которого Днепр будет жить на протяжении всего следующего года. Считаю, что принятие бюджета-2017 на сегодняшней сессии – это верное решение, которое будет способствовать качественному и своевременному распределению и освоению средств на выполнение ремонтов в жилищно-коммунальной сфере, домах днепрян, благоустройство зеленых зон, реконструкции медучреждений, школ, детсадов.

Чтобы целесообразность своевременно принятия бюджета не вызывала сомнений, хочу привести пример нынешнего года. Как известно, по политическим причинам в 2016 году бюджет приняли только в марте. Из-за этого не все департаменты и управления на 100% освоили выделенные им средства, и определенные проекты остались невыполненными. А это значит, что горожане не в полной мере получили те работы и услуги, которые могли бы получить, если бы бюджет был принят вовремя.

Надеюсь, что завтра бюджет будет принят и на сессии Днепропетровского облсовета. А затем за главный финансовый документ страны проголосуют и в Верховной Раде. Тогда мы сможем эффективно распределить деньги и направить их на решение проблем избирателей уже в конце января – начале февраля», - сказал он.

Читайте также: В Днепре приняли бюджет на 2017 год

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский