Президент распустил Верховную Раду

25.08.2014 23:00

Петр Порошенко принял решение досрочно распустить парламент.

Об этом он сообщил в своем Твиттере.

В свою очередь пресс-секретарь Порошенко Святослав Цеголко добавил на своей странице в Facebook, что следующие выборы состоятся 26 октября и напомнил, что эти депутаты были опорой Януковича.

"Нынешний состав Рады полтора года был опорой Януковича. Большинство именно этих депутатов принимали диктаторские законы, которые унесли жизни Небесной сотни. За это нужно нести ответственность: и уголовную, и политическую", – отметил он.

Цеголко напомнил, что эффективность Рады была крайне низкой.

"Разве можно выиграть войну, когда депутаты едва наскребли 232 голоса, чтобы признать ДНР и ЛНР террористическими организациями?" – написал пресс-секретарь.

В то же время он напомнил, что внеочередные выборы не снимают ответственности за страну с Верховной рады и депутаты должны в сентябре ратифицировать соглашение об ассоциации с ЕС.

Цеголко добавил, что президент призвал все демократические политсилы к походу на выборы одной проевропейской командой.

В свою очередь журналист Мустафа Найем добавил, что для ратификации соглашение об ассоциации президент сможет приостановить указ о роспуске Рады.

Пошел отсчет в обратную сторону. Петр Порошенко распустил Верховную раду. Обращение появится в эфире телеканалов в течение часа. Официально указ о роспуске будет опубликован послезавтра, в среду 27 августа 2014 года.

Источник: Украинская правда

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат