Президент провел в Днепропетровской области кадровые перестановки

15.11.2016 13:15

Глава государства Петр Порошенко своим распоряжением уволил с занимаемой должности руководителя Петропавловской районной администрации Михаила Пающика.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «УНН».

Пающик сам попросил президента об увольнении. Он возглавлял РГА почти полтора года, приступил к своим обязанностям 26 мая 2015 года. До этого работал начальником отдела образования в райадминистрации. По сообщениям СМИ, семья Михаила Пающика занималась торговлей стройматериалами.

Читайте также: На Днепропетровщине более 40 семей бойцов АТО станут новоселами до конца года.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю