Преследование студентов за политические убеждения наказывается увольнением преподавателей, - ОГА

17.12.2014 10:49

Советник главы Днепропетровской облгосадминистрации Борис Трейгерман заявил, что за намеренное снижение оценок студентам, имеющим активную гражданскую позицию, преподавателей будут увольнять.

Об этом Трейгерман сообщил на встрече с лидерами органов студенческого самоуправления Кривого Рога, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Студенты, которых притесняют в ВУЗах и других учебных заведениях области за политические убеждения, смогут обращаться с жалобой о произошедшем на «горячую линию» губернатора Игоря Коломойского (0800-505-600).

Спекулировать на этой теме нерадивым студентам не удастся, заверил советник. Воспользоваться доверием ОГА, чтобы не учиться и наказать таким образом ответственного педагога, не получится, попытки будут пресекаться.

Источник: Кривой Рог LIFE

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю