Предвыборную гонку массово покидают кандидаты от Майдана

13.10.2014 15:01

Организатор «Совета гражданской безопасности Одессы», активист «Евромайдана», выдвиженец от партии «ВОЛЯ» Марк Гордиенко 13 октября снял свою кандидатуру с предвыборной гонки по 135-му округу, пишет ОТКАТ.

О причинах такого решения Гордиенко рассказал: «Есть социология, есть реальная картина, кто победит, и я не думаю, что те 5-6 процентов избирательных голосов, которые были бы отданы за меня, могли бы ее поменять. Сейчас только те, кто прикрывается своими якобы демократическими посылами и проукраинской позицией, будут идти до конца — это те, кто работает на Кивалова и на самом деле получил деньги от него. 26 число — час истины. К тому, кто займет второе место, у меня претензий не будет, а вот на третьем и четвертом месте окажутся сволочи и мерзавцы». Отметим, что на своей странице в соцсети Гордиенко заявил, что «у Кивалова не будет шансов, если снимутся один, два, а лучше три кандидата от т. н. «демократических сил».

Предвыборную гонку также покинули кандидаты и от другой «промайдановской» политической силы партии «Народный фронт». По 135-му округу снял свою кандидатуру их выдвиженец, руководитель «центра защиты одесситов» Егор Прокопчук. Он прокомментировал это тем, что не хочет допустить в Парламент попадания Сергея Кивалова.

В 137 округе сегодня отказался баллотироваться кандидат от «Народного Фронта» Александр Барский. Отметим, что 11 октября партия «Народный фронт» заявила о готовности снять своих кандидатов по 4-м одномандатным избирательным округам на внеочередных выборах Верховной Рады для согласования единых кандидатов от демократических сил по другим мажоритарным округам.

Напомним, что 13 октября — последний день для возможности снять свою кандидатуру с предвыборной гонки.

Как сообщалось ранее, на 5 округах Днепропетровской области 6 кандидатов в народные депутаты, которых официально зарегистрировал ЦИК, отказались участвовать в выборах.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю