Представник НАТО в Україні зустрівся з керівництвом та студентами ДДУВС

12.11.2019 11:00   -
Автор:

Голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков відвідав Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. У рамках візиту він провів робочу зустріч із ректором ДДУВС Андрієм Фоменком, а також прочитав лекцію студентам вишу.Про це повіломляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДДУВС.
Серед питань, які обговорювалися – перспективи запровадження спільних проектів задля забезпечення безпеки населення, підтримки громадського порядку.
«Що стосується програми з розбудови потенціалу, варто зазначити про діяльність програми психологічної реабілітації, яка проходить зараз у Дніпрі на регіональному рівні. Вже більше ніж 700 людей долучилися до участі в ній», – зазначив Голова Представництва НАТО в Україні.
Також Александер Вінніков презентував ключові принципи програми «Наука заради миру та безпеки».
«Ця програма фокусується на новітніх технологіях, а також включає в себе гуманітарний, соціальний та гендерний аспект. Це саме ті сфери, які, цілком можливо, вам будуть цікаві у співпраці з науковою інституцією за кордоном, з якою ви вже маєте певні результати співробітництва», – підкреслив Александер Вінніков.
Ректор ДДУВС Андрій Фоменко акцентував увагу на ключових перспективах співпраці у подальшому.
«Мене особисто зацікавили ваші дослідження та напрацювання у рамках реалізації гендерної політики. Досить вагомою є перспектива участі у проектах. Для нас також актуальною є можливість долучитися до програм щодо забезпечення безпеки населення та громадського порядку у регіоні», – зауважив Андрій Євгенович.
Голова Представництва НАТО в Україні також докладно зупинився на особливостях програми покращення професійної освіти у військовій сфері.
Окрім цього, унікальну можливість поспілкуватися з Головою Представництва НАТО в Україні отримали студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Александер Вінніков прочитав інтерактивну лекцію, після чого студенти мали змогу задати декілька питань.
Він презентував діяльність Представництва НАТО в Україні. Зокрема, гість вишу зазначив, що НАТО надає не тільки політичну, але й практичну підтримку Україні.
«Наша головна мета – допомогти Україні краще забезпечувати власну безпеку, а також запроваджувати необхідні структурні реформи», – зазначив Александер Вінніков.