Представители Днепропетровщины в рейтинге влиятельных украинцев года

20.12.2014 14:57

17 декабря журнал «Фокус» запустил голосование за самых влиятельных людей 2014 года. Сразу несколько представителей от Днепропетровщины могут войти в рейтинг. Каковы сейчас позиции наших земляков, проследило Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На втором месте находится днепропетровский нардеп, лидер Правого сектора Дмитрий Ярош – у него 3911 голосов, четвертое место занимает губернатор Игорь Коломойский – 3082 голосов. Интересно, что сейчас их разделяет одна позиция - это третье место, которое читатели отдали Народу Украины - 3393 голосов. Народный депутат и экс-заместитель председателя ОГА Борис Филатов - одиннадцатый в рейтинге (2011 голосов), знаменитый волонтер Татьяна Рычкова – тридцатая в списке для голосования (841 голос).

Результаты в рейтинге меняются в режиме реального времени, голосование продлится до 24 декабря включительно, а уже 25 декабря будет сформирован список самых влиятельных украинцев по версии народа Украины.

Каждый читатель может проголосовать за одного кандидата не более 1 раза.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Федя
21.12.2014
кто бы сомневался, ведь из одного места выкалуплены
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю