Предприниматели просят Филатова пересмотреть ставки единого налога

24.03.2017 12:23

23 марта ВОО «Фортеця» зарегистрировало обращения к городскому голове Днепра Борису Филатову о вынесении на рассмотрение сессии решения о пересмотре ставки единого налога для физических лиц-предпринимателей плательщиков налога второй группы для сохранения малого бизнеса в Днепре.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Вадим Шебанов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Свое просьбу предприниматели аргументируют тем, что после повышения минимальной заработной платы в 2 раза налоговая нагрузка на них тоже увеличилась в 2 раза.

Читайте также: Предпринимателям Днепра рассказали, как получить разрешение на летнюю торговлю

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось