Предприниматели из Кривого Рога требуют люстрации

12.08.2014 10:36

Люстрировать судей Днепропетровска требовали предприниматели Кривого Рога. Митингующие оккупировали здание областного хозяйственного суда. К председателю и штату у них — многочисленные претензии. Об этом сообщает сайт 34 канала

Перед входом в областной хозяйственный суд — красноречивые плакаты. В кабинете председателя — крики, обвинения, почти драка.

Из Кривого Рога приехали около сорока человек. Все они — местные предприниматели. Требуют люстрации судей.

Суть претензий — якобы, незаконные взыскания долгов с предпринимателей за аренду земли.

«Все решения, которые были поданы от Криворожского городского совета в хозяйственный суд, по поводу, якобы, задолженности, которые ни на чем не основывались (и судьи это признают), они все были вынесены в пользу городского совета», - рассказывает предприниматель Владислав Штефан.

Диалог на очень повышенных тонах. Неожиданные гости обвиняют и требуют. Судьи пытаются выдвинуть собственные аргументы. Проблема, говорят, действительно есть.

«Решением окружного административного суда было отменено решение Криворожского городского совета об определении стоимости земельных участков по Кривому Рогу. А это решение является базовым для определения размера арендной платы», - объясняет заместитель председателя хозяйственного суда Днепропетровской области Олег Васильев.

Но несмотря на то, что решение горсовета отменено, по словам Олега Васильева, до конца бюджетного года следует применять ту оценку, которая значилась в отмененном решении.

И все же визит предпринимателей в суд завершился компромиссом. Глава хозяйственного суда Днепропетровской области Александр Татарчук пообещал еще раз собраться с судьями, посмотреть судебную практику по вопросам такого плана и все проанализировать.  

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет