«Правый сектор» требует наказать днепродзержинских убийц

20.05.2015 22:22

Днепродзержинская городская организация партии «Правый Сектор» выступила с резким осуждением вчерашнего убийства патриота Украины на площади Дзержинского и требует наказать виновных. Кстати, двое из участников компании нападавших уже задержаны.

В заявлении «ПС» говорится:

«Вчора, близько 22.30, в центрі міста сталася трагедія - було вбито 18-річного хлопця, патріота України. Тепер достеменно відомо, що загиблий воював у складі добровольчого батальйону, повернувся додому живий, але був вбитий тут, вдома, на мирній ( начебто) землі. Виявляється, в Дніпродзержинську зараз можна загинути за вигук "Слава Україні!" Хлопця особисто оперував голова Дніпропетровської обласної організації ПС Ростислав Винар, але на той момент постраждалий втратив понад 3 літра крові і врятувати його не вдалося. Міліція спрацювала оперативно, двоє злочинців були швидко знайдені і затримані. Про їх особи нам поки що нічого не відомо, але то справа найближчого часу. Обуренню всіх патріотів міста, незважаючи на партійну приналежність, немає меж. Дніпропетровська обласна і Дніпродзержинська міська організації партії Правий Сектор заявляють, що справедливе покарання вбивць - справа честі для українських націоналістів. Ми будемо прискіпливо спостерігати за ходом слідства і не заспокоїмось, аж поки злочинці не будуть покарані так, як вони на це заслуговують. Всі ненависники України на НАШІЙ землі мають побачити, що буває з ворогами, які підняли руку на патріотів і захисників Вітчизни. Слава Україні! Героям Слава!».

Читайте также: В СБУ в Днепропетровске добровольно сдался боевик "Молот"

Источник: http://kstati.dp.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
NET
20.05.2015
В Днепре много идиотов живущих с ДУЛЕЙ в кармане по отношению к УКРАИНЕ! Наказывать надо, публично и жестко!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат