«Правый сектор» требует наказать днепродзержинских убийц

20.05.2015 22:22

Днепродзержинская городская организация партии «Правый Сектор» выступила с резким осуждением вчерашнего убийства патриота Украины на площади Дзержинского и требует наказать виновных. Кстати, двое из участников компании нападавших уже задержаны.

В заявлении «ПС» говорится:

«Вчора, близько 22.30, в центрі міста сталася трагедія - було вбито 18-річного хлопця, патріота України. Тепер достеменно відомо, що загиблий воював у складі добровольчого батальйону, повернувся додому живий, але був вбитий тут, вдома, на мирній ( начебто) землі. Виявляється, в Дніпродзержинську зараз можна загинути за вигук "Слава Україні!" Хлопця особисто оперував голова Дніпропетровської обласної організації ПС Ростислав Винар, але на той момент постраждалий втратив понад 3 літра крові і врятувати його не вдалося. Міліція спрацювала оперативно, двоє злочинців були швидко знайдені і затримані. Про їх особи нам поки що нічого не відомо, але то справа найближчого часу. Обуренню всіх патріотів міста, незважаючи на партійну приналежність, немає меж. Дніпропетровська обласна і Дніпродзержинська міська організації партії Правий Сектор заявляють, що справедливе покарання вбивць - справа честі для українських націоналістів. Ми будемо прискіпливо спостерігати за ходом слідства і не заспокоїмось, аж поки злочинці не будуть покарані так, як вони на це заслуговують. Всі ненависники України на НАШІЙ землі мають побачити, що буває з ворогами, які підняли руку на патріотів і захисників Вітчизни. Слава Україні! Героям Слава!».

Читайте также: В СБУ в Днепропетровске добровольно сдался боевик "Молот"

Источник: http://kstati.dp.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
NET
20.05.2015
В Днепре много идиотов живущих с ДУЛЕЙ в кармане по отношению к УКРАИНЕ! Наказывать надо, публично и жестко!
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю