«Правый сектор» требует наказать днепродзержинских убийц

20.05.2015 22:22

Днепродзержинская городская организация партии «Правый Сектор» выступила с резким осуждением вчерашнего убийства патриота Украины на площади Дзержинского и требует наказать виновных. Кстати, двое из участников компании нападавших уже задержаны.

В заявлении «ПС» говорится:

«Вчора, близько 22.30, в центрі міста сталася трагедія - було вбито 18-річного хлопця, патріота України. Тепер достеменно відомо, що загиблий воював у складі добровольчого батальйону, повернувся додому живий, але був вбитий тут, вдома, на мирній ( начебто) землі. Виявляється, в Дніпродзержинську зараз можна загинути за вигук "Слава Україні!" Хлопця особисто оперував голова Дніпропетровської обласної організації ПС Ростислав Винар, але на той момент постраждалий втратив понад 3 літра крові і врятувати його не вдалося. Міліція спрацювала оперативно, двоє злочинців були швидко знайдені і затримані. Про їх особи нам поки що нічого не відомо, але то справа найближчого часу. Обуренню всіх патріотів міста, незважаючи на партійну приналежність, немає меж. Дніпропетровська обласна і Дніпродзержинська міська організації партії Правий Сектор заявляють, що справедливе покарання вбивць - справа честі для українських націоналістів. Ми будемо прискіпливо спостерігати за ходом слідства і не заспокоїмось, аж поки злочинці не будуть покарані так, як вони на це заслуговують. Всі ненависники України на НАШІЙ землі мають побачити, що буває з ворогами, які підняли руку на патріотів і захисників Вітчизни. Слава Україні! Героям Слава!».

Читайте также: В СБУ в Днепропетровске добровольно сдался боевик "Молот"

Источник: http://kstati.dp.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
NET
20.05.2015
В Днепре много идиотов живущих с ДУЛЕЙ в кармане по отношению к УКРАИНЕ! Наказывать надо, публично и жестко!
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет