«Правый сектор» требует наказать днепродзержинских убийц

20.05.2015 22:22

Днепродзержинская городская организация партии «Правый Сектор» выступила с резким осуждением вчерашнего убийства патриота Украины на площади Дзержинского и требует наказать виновных. Кстати, двое из участников компании нападавших уже задержаны.

В заявлении «ПС» говорится:

«Вчора, близько 22.30, в центрі міста сталася трагедія - було вбито 18-річного хлопця, патріота України. Тепер достеменно відомо, що загиблий воював у складі добровольчого батальйону, повернувся додому живий, але був вбитий тут, вдома, на мирній ( начебто) землі. Виявляється, в Дніпродзержинську зараз можна загинути за вигук "Слава Україні!" Хлопця особисто оперував голова Дніпропетровської обласної організації ПС Ростислав Винар, але на той момент постраждалий втратив понад 3 літра крові і врятувати його не вдалося. Міліція спрацювала оперативно, двоє злочинців були швидко знайдені і затримані. Про їх особи нам поки що нічого не відомо, але то справа найближчого часу. Обуренню всіх патріотів міста, незважаючи на партійну приналежність, немає меж. Дніпропетровська обласна і Дніпродзержинська міська організації партії Правий Сектор заявляють, що справедливе покарання вбивць - справа честі для українських націоналістів. Ми будемо прискіпливо спостерігати за ходом слідства і не заспокоїмось, аж поки злочинці не будуть покарані так, як вони на це заслуговують. Всі ненависники України на НАШІЙ землі мають побачити, що буває з ворогами, які підняли руку на патріотів і захисників Вітчизни. Слава Україні! Героям Слава!».

Читайте также: В СБУ в Днепропетровске добровольно сдался боевик "Молот"

Источник: http://kstati.dp.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
NET
20.05.2015
В Днепре много идиотов живущих с ДУЛЕЙ в кармане по отношению к УКРАИНЕ! Наказывать надо, публично и жестко!
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет