«Правый сектор» обвинил полицию Кривого Рога в незаконном изъятии автомобиля

07.10.2016 12:14

6 октября представители 14-й резервной сотни «Правого сектора» принимали участие в блокировании мероприятия с участием народного депутата Натальи Королевской в Кривом Роге. На обратном пути их машину остановили полицейские, доставили в Покровский райотдел, а затем вообще изъяли автомобиль, чтобы поставить на штрафплощадку.

Об этом говориться на странице «14-та Резервна Сотня ДУК ПС» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Бойцы «Правого сектора» утверждают, что машину забрали незаконно, в розыске она не числится. Они призывают активистов и журналистов приехать на стоянку Покровского райотдела, чтобы осветить происходящие там события.

Читайте также: В Днепре организовали флешмоб «Накажи маршрутчика».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю