«Правий сектор» боротиметься з браконьєрами на Дніпропетровщині

05.03.2015 14:30

Громадська організація «Правий Сектор» прийняла рішення долучитися до рейдів рибінспекторів на водоймах Дніпропетровської області для протидії випадкам браконьєрства.

Про це 5 березня під час прес-конференції повідомив очільник молодіжного громадського підрозділу "Штурм" Володимир Верховень (псевдо “Шум”), пише "Дніпроград".

“Оскільки браконьєри працюють вночі, ми готові виходити на нічні патрулювання. Для наших військових підрозділів люди передавали “побутові” тепловізори - мисливські та туристичні. Ми їх зможемо задіяти. Ми маємо камери, тож зможемо зафіксувати всі правопорушення. Ми реально зможемо підготувати засідки та ефективно викривати браконьєрів.Наші юристи наразі працюють над тим, щоб ми діяли виключно в межах закону та спільно з рибінспекцією”, - сказав він.

До патрулювання залучатимуться представники молодіжного крила “Правого Сектору” - група “Штурм”. Більшість юнаків пройшли підготову на тренувальній базі “Десна” у Чернігівській області.

“Подібні виїзди на Дніпродзержинське (Кам’янське) водосховище ми організовували і в минулому році, але ми вирішили посилити цю роботу. Нам необхідна підтримка громадських організацій, зокрема “Правого Сектору”. Оскільки треба розуміти - сьогодні браконьєрство вийшло на “професійний рівень”. Одного разу на нас навіть був здійснений напад - до нас підійшли 16 озброєних хлопців і почали нам погрожувати. Браконьєрство - це ціла система, яка буде чинити сильний опір”, - наголосив директор Дніпропетровської обласної федерації риболовного спорту Ігор Агеєнко.

Читайте також: На Дніпропетровщині мобілізовані хлопці тренуються у воєнній справі (ФОТО)

При цьому начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Дніпропетровській області Олександр Жук відзначив, що з 1 квітня по 10 червня 2015 року у зв'язку із нерестовим періодом діятиме заборона на вилов риби. У цей період дуже важливо підсилити та зробити ефективною діяльність рибінспекторів.

Читайте також: Група "Штурм" Правого Сектору передислокована в Дніпродзержинськ (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет