«Правий сектор» боротиметься з браконьєрами на Дніпропетровщині

05.03.2015 14:30

Громадська організація «Правий Сектор» прийняла рішення долучитися до рейдів рибінспекторів на водоймах Дніпропетровської області для протидії випадкам браконьєрства.

Про це 5 березня під час прес-конференції повідомив очільник молодіжного громадського підрозділу "Штурм" Володимир Верховень (псевдо “Шум”), пише "Дніпроград".

“Оскільки браконьєри працюють вночі, ми готові виходити на нічні патрулювання. Для наших військових підрозділів люди передавали “побутові” тепловізори - мисливські та туристичні. Ми їх зможемо задіяти. Ми маємо камери, тож зможемо зафіксувати всі правопорушення. Ми реально зможемо підготувати засідки та ефективно викривати браконьєрів.Наші юристи наразі працюють над тим, щоб ми діяли виключно в межах закону та спільно з рибінспекцією”, - сказав він.

До патрулювання залучатимуться представники молодіжного крила “Правого Сектору” - група “Штурм”. Більшість юнаків пройшли підготову на тренувальній базі “Десна” у Чернігівській області.

“Подібні виїзди на Дніпродзержинське (Кам’янське) водосховище ми організовували і в минулому році, але ми вирішили посилити цю роботу. Нам необхідна підтримка громадських організацій, зокрема “Правого Сектору”. Оскільки треба розуміти - сьогодні браконьєрство вийшло на “професійний рівень”. Одного разу на нас навіть був здійснений напад - до нас підійшли 16 озброєних хлопців і почали нам погрожувати. Браконьєрство - це ціла система, яка буде чинити сильний опір”, - наголосив директор Дніпропетровської обласної федерації риболовного спорту Ігор Агеєнко.

Читайте також: На Дніпропетровщині мобілізовані хлопці тренуються у воєнній справі (ФОТО)

При цьому начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Дніпропетровській області Олександр Жук відзначив, що з 1 квітня по 10 червня 2015 року у зв'язку із нерестовим періодом діятиме заборона на вилов риби. У цей період дуже важливо підсилити та зробити ефективною діяльність рибінспекторів.

Читайте також: Група "Штурм" Правого Сектору передислокована в Дніпродзержинськ (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат