Правый сектор: «Ярош не захотел возглавлять список»

15.09.2014 15:18

13 сентября состоялся предвыборный съезд партии «Правый сектор». Место проведения мероприятия - Восточный фронт, база Добровольческого Украинская Корпуса. На съезде утвердили партийную программу, принято решение об участии политической силы в выборах в Верховную Раду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Также сформирован открытый партийный список и утверждены кандидаты на мажоритарные округа.

Список возглавил заместитель Председателя партии по политическим вопросам Андрей Тарасенко (Пилипась). Сейчас Андрей находится в больнице после тяжелого ранения в бою с русскими оккупантами.

Предводитель «Правого сектора» Дмитрий Ярош будет баллотироваться в Верховную Раду по мажоритарному округу по месту дислокации базы ДУК. Как объясняет второй номер списка Елена Белозерская: «Дмитрий Ярош не захотел возглавлять список, потому что он воюет и не может ездить по стране с агитацией. Он будет баллотироваться по мажоритарке в том округе, где воюет, тем более, что и родом он из этих краев ».

Обнародована первая десятка избирательного списка:

 

Тарасенко Андрей (заместитель председателя ПС по политическим вопросам)

Белозерская Елена (журналист, блогер)

Микац Олег (комбриг 93 бригады)

Стемпицкий Андрей (командир ДУК)

Винодел Ростислав (председатель Днепропетровской областной организации ПС, врач-хирург высшей категории)

Воронов Валерий (начальный штаба ДУК)

Карпюк Елена (жена похищенного ФСБ и заключенного в России члена Центрального провода ПС Николая Карпюка)

Чеботарь Валерий (член Центрального провода ПС, заместитель комбата 5 отдельного батальона ДУК)

Керницкий Тарас (член Центрального провода ПС, предприниматель)

Иванишин Петр (доктор филологических наук, профессор, секретарь Научно-идеологического центра Дмитрия Донцова)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат