Правый сектор: «Ярош не захотел возглавлять список»

15.09.2014 15:18

13 сентября состоялся предвыборный съезд партии «Правый сектор». Место проведения мероприятия - Восточный фронт, база Добровольческого Украинская Корпуса. На съезде утвердили партийную программу, принято решение об участии политической силы в выборах в Верховную Раду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Также сформирован открытый партийный список и утверждены кандидаты на мажоритарные округа.

Список возглавил заместитель Председателя партии по политическим вопросам Андрей Тарасенко (Пилипась). Сейчас Андрей находится в больнице после тяжелого ранения в бою с русскими оккупантами.

Предводитель «Правого сектора» Дмитрий Ярош будет баллотироваться в Верховную Раду по мажоритарному округу по месту дислокации базы ДУК. Как объясняет второй номер списка Елена Белозерская: «Дмитрий Ярош не захотел возглавлять список, потому что он воюет и не может ездить по стране с агитацией. Он будет баллотироваться по мажоритарке в том округе, где воюет, тем более, что и родом он из этих краев ».

Обнародована первая десятка избирательного списка:

 

Тарасенко Андрей (заместитель председателя ПС по политическим вопросам)

Белозерская Елена (журналист, блогер)

Микац Олег (комбриг 93 бригады)

Стемпицкий Андрей (командир ДУК)

Винодел Ростислав (председатель Днепропетровской областной организации ПС, врач-хирург высшей категории)

Воронов Валерий (начальный штаба ДУК)

Карпюк Елена (жена похищенного ФСБ и заключенного в России члена Центрального провода ПС Николая Карпюка)

Чеботарь Валерий (член Центрального провода ПС, заместитель комбата 5 отдельного батальона ДУК)

Керницкий Тарас (член Центрального провода ПС, предприниматель)

Иванишин Петр (доктор филологических наук, профессор, секретарь Научно-идеологического центра Дмитрия Донцова)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю