Правый сектор: «Ярош не захотел возглавлять список»

15.09.2014 15:18

13 сентября состоялся предвыборный съезд партии «Правый сектор». Место проведения мероприятия - Восточный фронт, база Добровольческого Украинская Корпуса. На съезде утвердили партийную программу, принято решение об участии политической силы в выборах в Верховную Раду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Также сформирован открытый партийный список и утверждены кандидаты на мажоритарные округа.

Список возглавил заместитель Председателя партии по политическим вопросам Андрей Тарасенко (Пилипась). Сейчас Андрей находится в больнице после тяжелого ранения в бою с русскими оккупантами.

Предводитель «Правого сектора» Дмитрий Ярош будет баллотироваться в Верховную Раду по мажоритарному округу по месту дислокации базы ДУК. Как объясняет второй номер списка Елена Белозерская: «Дмитрий Ярош не захотел возглавлять список, потому что он воюет и не может ездить по стране с агитацией. Он будет баллотироваться по мажоритарке в том округе, где воюет, тем более, что и родом он из этих краев ».

Обнародована первая десятка избирательного списка:

 

Тарасенко Андрей (заместитель председателя ПС по политическим вопросам)

Белозерская Елена (журналист, блогер)

Микац Олег (комбриг 93 бригады)

Стемпицкий Андрей (командир ДУК)

Винодел Ростислав (председатель Днепропетровской областной организации ПС, врач-хирург высшей категории)

Воронов Валерий (начальный штаба ДУК)

Карпюк Елена (жена похищенного ФСБ и заключенного в России члена Центрального провода ПС Николая Карпюка)

Чеботарь Валерий (член Центрального провода ПС, заместитель комбата 5 отдельного батальона ДУК)

Керницкий Тарас (член Центрального провода ПС, предприниматель)

Иванишин Петр (доктор филологических наук, профессор, секретарь Научно-идеологического центра Дмитрия Донцова)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский