«Правий сектор» - Дніпро розпочинає проведення вишколів на новому відкритому полігоні

24.03.2015 21:17

28-29 березня 2015 року відбудеться довгоочікуваний вишкіл.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу «Правого сектора».

Як завжди вчимо:

- тактичній медицині;

- бойовим наукам;

- правилам ведення бою;

- ідеологічні та історичні лекції; – знайомимо та вчимо користуватися зброєю тощо.

З собою необхідно мати:

- спальний мішок;

- дощовик;

- спортивний костюм, теплий одяг, взуття, запасну білизну, шкарпетки;

- засоби особистої гігієни;

- миску, ложку, кухоль;

- загальний зошит, олівець/ручку;

- ніж туристичний;

- сірники, ліхтарик;

- запасні елементи живлення;

- індивідуальну медичну аптечку.

Збір та виїзд відбудеться о 7:00 за адресою: вул. Комсомольська, 58, м. Дніпропетровськ.

Для запису необхідно надіслати SMS-повідомлення на номер: +38 (067) 641-89-80 або +38 (099) 651-22-66, в якому треба вказати Ім’я або псевдо!

Повідомлення приймаються до 13:00 27-го березня.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет