Працівники Дніпродзержинського виконкому отримали стусанів від злодіїв

22.04.2015 17:00

Лідер Дніпродзержинської організації ВО «Свобода» Олександр Залевський повідомив, що сьогодні на очах небайдужих громадян працівники міськвиконкому отримали стусанів від злодюжок, передає видання "Кстати".

«Живемо по-новому, а "схеми" старі. Сьогодні, 22 квітня, працівники незаконно встановленої пересувної "заправочної станції", діяльність якої, окрім завдання економічних збитків місту, ще й небезпечна для життя громадян, завдали тілесні пошкодження представникам відділу архітектури і земельних ресурсів виконавчого комітету.

Оця "шарашка" встановлена внизу центрального ринка біля СТО "Таіті". Жваво заправляють автівки бензином А-95 невідомого походження. Чи треба писати, що ніяких документів немає і чеки не надаються? Громадяни поскаржилися на цю "заправку" і перевірити документи у заправників прийшли представники виконкому.

Натомість отримали вони стусани і погрози. Добре, що поруч знаходилися небайдужі громадяни, викликали міліцію та активістів. Цікаво буде дізнатися про результати розслідування. Ви вірите у справедливе покарання засновникам "бізнесу", кришувальникам, безпосереднім виконавцям роботи?», - пише Залевський у своєму фейсбук.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю