Пожарных не пустили тушить возгорание на Приднепровской ТЭС

10.07.2018 10:15

8 июля во второй половине дня между 7 и 8 энергоблоками Приднепровской ТЭС густо валил дым. Когда активисты Save Dnipro обратились по телефону на 101, там ответили, что уже приезжали на станцию утром.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Пожарных не пустили на территорию станции. Сказав, что там идут кровельные работы.

  • - Как это не пустили? - с ужасом спросили мы. - А вызвать полицию?
  • - Мы вызвали, но нас и с полицией не пустили, - ответил оператор.
  • - Не понимаю. Это же объект повышенной опасности. Как это вообще возможно? Мы живем рядом и не знаем, что там происходит?
  • - Я понимаю, но мы ничего не смогли сделать. Сейчас обращусь к руководству, - тихо добавила представительница ГСЧС.

Уважаемые, это уже просто не смешно. В сердце города-миллионника на тепловой электростанции валит дым, а пожарных не допускают на станцию!

В Заключении из ОВД и в разрешении на выбросы вредных веществ в атмосферный воздух четко предусмотрены условия противопожарной безопасности, обязательные к исполнению. И определить есть ли событие чрезвычайной может только государственный орган - ГСЧС.

Мы требуем немедленных объяснений со стороны руководства ДТЭК Энерго, что происходит на ДТЭК Приднепровской ТЭС.

Также обращаемся к экологической инспекции Украины по проведению внепланового мероприятия контроля и проверки выполнения мероприятий, предусмотренных Заключением ОВД и разрешением на выбросы вредных веществ в атмосферный воздух.

Кроме этого, требуем объяснений от руководства ГСЧС и Национальной полиции, как ответственные лица допускают такой беспредел от главного промышленного загрязнителя города Днепра», - говорится в сообщении активистов.

Комментарии
Последние записи в блогах

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг.

Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад           37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників здійснюється 36 Центрами обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях Дніпропетровської області, які надають 30 видів адміністративних послуг. Протягом шести місяців поточного року 247 працівниками, задіяних у роботі ЦОП, надано понад 200 тисяч адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та отримати ключі електронного цифрового підпису.

Подробнее

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.06.2018     № 692/32144 (далі – наказ Мінфіну № 511), яким затверджено зміни, внесені до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – наказ Мінфіну № 435), повідомила наступне.

Частиною четвертою ст. 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначається цим Законом, у частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З огляду на зазначене, звітність за липень 2018 року подається у серпні         2018 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435.

Таким чином, звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну   № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься платниками ЄСВ, починаючи з 01.09.2018.

 

 

 

Подробнее

Коли на пункті ГВК немає 220V, або Internet, це зрозуміло і потрібно виправляти недоліки,а от коли у УТБ області немає бажання працювати... 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось