Потерянные голоса регионалов поделят КПУ и Блок Порошенко

26.09.2014 13:13

Из нынешних парламентских партий наибольшие электоральные потери - у Партии регионов. На досрочных выборах в Раду эту политсилу поддержали бы только 3% бывших избирателей. Об этом свидетельствуют результаты исследования фонда Демократические инициативы совместно с КМИС, которые представила сегодня на пресс-конференции директор фонда Ирина Бекешкина, передает «ЛІГАБізнесІнформ».

11% тех, кто ранее поддерживал Партию регионов, проголосуют за Блок Порошенко, 5% - за КПУ, 27% - не определились с выбором, а 35% на выборы не пойдут.

Больше всего сторонников осталось у КПУ. Среди тех, кто ранее поддерживал эту партию, 37% готовы подтвердить свой выбор, 13% намерены поддержать Блок Порошенко, 19% не определились, 22% на выборы не пойдут.

Из бывших избирателей партии Батькивщина снова готовы проголосовать за нее 15%. 33% бывших избирателей партии отдадут предпочтение Блоку Петра Порошенко, 7% - Народному фронту, 9% - Радикальной партии Олега Ляшко, 24% не определились, 3% не пойдут на выборы.

Среди избирателей УДАРа 9% снова готовы проголосовать за эту партию, 38% - за Блок Петра Порошенко, 7% - за Гражданскую позицию, 24% не определились, 5% не пойдут на выборы.

Среди избирателей ВО Свобода 24% готовы опять поддержать свой выбор, 27% планируют голосовать за Блок Петра Порошенко, 9% - за Радикальную партию Ляшко, 5% - за Правый сектор, 23% с выбором не определились.

Исследование проводилось с 12 по 21 сентября 2014 года в 110 населенных пунктах во всех областях Украины, кроме Луганской, поскольку в период опроса в Луганской области велись интенсивные боевые действия. При проведении опроса была увеличена квота Донецкой области, которая, по словам Бекешкиной, мало отличается от Луганской. Всего обработано 2035 анкет, погрешность выборки не превышает 2,2%.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю