Поспішний розгляд дербюджету може зашкодити розвитку Дніпропетровщини, - Удод

24.12.2014 13:34

Тимчасовий регламент розгляду державного бюджету України, який був затверджений Верховною Радою, передбачає прийняття його до кінця поточного року. Але в будь-якому випадку, місцеві бюджети можуть бути прийняті лише на початку наступного року. Це значить, що перший квартал 2015 року регіони України будуть працювати по старій видатковій частині. Не зважаючи на такі обставини, обласна влада Дніпропетровщини змогла вже сьогодні забезпечити можливість фінансування усіх необхідних соціальних програм.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Водночас, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод зазначив, що такий поспішний розгляд державного бюджету може зашкодити розвитку регіону, який є одним із донорів державної казни та його жителям.

«Після прийняття державного бюджету в першому читанні, цей документ, зазвичай, відправляється до керівників та спеціалістів областей України, щоб вони змогли внести необхідні пропозиції та корегування. Нажаль, цього не було зроблено. Більше того, усі пропозиції, які були напрацьовані керівництвом області,  міст, районів Дніпропетровщини та багатьма фахівцями також не були враховані. Хоча нами було надано пропозиції до змін у бюджетній, податковій, екологічній, соціальній сферах та багато іншого» - підкреслив Євген Удод

Дніпропетровська обласна рада пропонує не поспішати з прийняттям державного бюджету, який не пройшов обговорення з місцевими громадами та не враховує реальні та зважені пропозиції не тільки Дніпропетровщини, але й усіх регіонів України.

Читайте також: Днепропетровский «УДАР» предлагает чиновникам публично обсудить местные бюджеты

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю