После суточного ливня Днепр превратился в реку (ФОТО)

09.11.2016 11:43

8 ноября Днепр целый день заливало дождем, в результате чего город превратился в реку. Одной из главных причин такой ситуации многие называют забитые ливневки.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат Шевченковского райсовета Никита Лукиша, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«После дождя Днепропетровск оказался в Днепре!

Ну что, граждане, как вам работа мэра и его команды?

Тонет Развилка (между ул. Героев Сталинграда и «Дафи»), тонет ул. Героев Сталинграда возле ул. Шинной, тонет ул. Титова.

Может, еще улицы назовете?

И все это из-за непрочищенных ливневок, куда должна уходить дождевая и талая вода. При рекордном бюджете города и полном контроле мэром исполкома и горсовета!

Именно мэр и исполком зарплату получают и бюджетом распоряжаются. Они ответственны за порядок в городе!

Интересный факт. Еще 11 месяцев назад написал обращения мэру по ремонту ливневок. И глухо! Как горохом об стенку. Год прошел - мэр коммунальным службам задачу не поставил!», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат