После Нового года в Днепре начнется масштабная война с гаражами (ВИДЕО)

05.12.2016 15:12

Городские власти анонсировали, что будут с 15 января будут заниматься демонтажом незаконных гаражей.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

Заместитель главы архитектурно-планировочного управления Вадим Никон говорит, что 80-90% металлический гаражей в Днепре установлены незаконны. «Под эти конструкции должно быть разрешение на отвод земли. Согласно закону, устанавливать гаражи на территории многоэтажной застройки могут только инвалиды опорно-двигательного аппарата 1 и 2 группы. Все остальные – только в кооперативах», - сказал он.

Юрист Юлия Матяш отметила, что на сегодняшний день штраф за незаконную установку гаражей составляет от 340 до 1360 грн. «Снос гаражей будет правомерным. Для демонтажа металлического гаража достаточно распоряжения соответствующего департамента. Если речь идет о капитальном строении, то нужно решение суда», - говорит она.

Комментарии
Ч
05.12.2016
ура! ура! ура! как же вы заипали этими гаражами, дворов уже не осталось
Влад
05.12.2016
Супер! Більшість гаражів встановлювалась ще при союзі з дозволу місцевої влади, при цьому дозвольних документів фактично не надавалось, так, якийсь папірець. Зараз майже всі власники ( яким і надавався дозвіл ) вже повмирали. Тобто влада хоче тепер відібрати у спадкоємців їх власність. А куди дівати авто? У дворах вже й так місця не вистачає, тепер взагалі не пройти буде. А яке щастя для крадіїв...
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат