Порушення на підприємствах області призвели до втрат майже 28 млн грн

18.05.2015 18:01

Протягом І кварталу 2015 року на Дніпропетровщині проведено 43 контрольні заходи, під час яких фінінспектори виявили фінансові порушення на 33 підприємствах, установах та організаціях. Загалом порушення призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 28 млн грн.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Державної фінансової інспекції в області.

Відшкодовано й поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму 4,4 млн грн, забезпечено наповнення державного та місцевих бюджетів на суму більш ніж 1 млн грн.

Також проаналізовано стан дотримання законодавства у сфері державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю) за 5 процедурами на загальну суму 26,4 млн грн. За результатами проведеного аналізу об’єктам контролю направлено рекомендації щодо розірвання договорів на суму 26,1 млн грн.

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» до Державної фінансової інспекції України направлено інформацію про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 12,6 млн грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю