Порушення на підприємствах області призвели до втрат майже 28 млн грн

18.05.2015 18:01

Протягом І кварталу 2015 року на Дніпропетровщині проведено 43 контрольні заходи, під час яких фінінспектори виявили фінансові порушення на 33 підприємствах, установах та організаціях. Загалом порушення призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 28 млн грн.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Державної фінансової інспекції в області.

Відшкодовано й поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму 4,4 млн грн, забезпечено наповнення державного та місцевих бюджетів на суму більш ніж 1 млн грн.

Також проаналізовано стан дотримання законодавства у сфері державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю) за 5 процедурами на загальну суму 26,4 млн грн. За результатами проведеного аналізу об’єктам контролю направлено рекомендації щодо розірвання договорів на суму 26,1 млн грн.

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» до Державної фінансової інспекції України направлено інформацію про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 12,6 млн грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю