Порушення на підприємствах області призвели до втрат майже 28 млн грн

18.05.2015 18:01

Протягом І кварталу 2015 року на Дніпропетровщині проведено 43 контрольні заходи, під час яких фінінспектори виявили фінансові порушення на 33 підприємствах, установах та організаціях. Загалом порушення призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 28 млн грн.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Державної фінансової інспекції в області.

Відшкодовано й поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму 4,4 млн грн, забезпечено наповнення державного та місцевих бюджетів на суму більш ніж 1 млн грн.

Також проаналізовано стан дотримання законодавства у сфері державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю) за 5 процедурами на загальну суму 26,4 млн грн. За результатами проведеного аналізу об’єктам контролю направлено рекомендації щодо розірвання договорів на суму 26,1 млн грн.

На виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» до Державної фінансової інспекції України направлено інформацію про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 12,6 млн грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет