Понад 2,4 мільйони мешканців регіону підписали декларації із сімейними лікарями

11.11.2019 15:00

На Дніпропетровщині понад 2,4 мільйони жителів вже обрали свого лікаря «первинки». Це більше 74%, повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на  прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У квітні 2018-го стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». За цей час понад 74% мешканців Дніпропетровщини обрали своїх фахівців. Укласти декларацію можна у будь-якому медзакладі, незалежно від місця проживання та прописки – в області усі центри первинної медико-санітарної допомоги вже підключені до системи eHealth», – розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Підписати декларацію можна, зробивши кілька простих кроків. Спочатку – обрати медичний заклад та сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Із переліком можна ознайомитися на сайті. Потім – звернутися до реєстратури. При собі слід мати мобільний телефон, паспорт, ідентифікаційний код, за потреби – свідоцтво про народження дитини.

Відмовити у підписанні декларації лікар може тільки якщо вже набрав оптимальну кількість пацієнтів. Для терапевта – 2 тисячі, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900 людей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю