Помощник Филатова заявил, что Днепр получил вызов

19.09.2018 16:45

17 сентября в Днепре обнародовали Рейтинг прозрачности инвестиционного сектора 100 городов Украины, согласно которого Днепр занял 27 место, получив 7,7 баллов из 20 возможных.

Это вызов для Днепра и мэрия принимает его, заявил секретарь  городского  совета и помощник мэра Бориса Филатова Александр Санжара, комментируя результаты исследования. Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Для нас 27 место в Рейтинге - это вызов, который мы принимаем. Мы уже показываем хорошие результаты по регуляторной политике и планируем улучшить результаты и в других сферах», - сказал он.

Читайте также: Міська влада Дніпра приховує прибутки від зовнішньої реклами, - ЗМІ

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю