Помещения детсадиков будут возвращаться в собственность города

18.02.2015 16:35

Депутат городского совета от «Блока Петра Порошенко», руководитель комиссии госсовета по образованию, молодежи, культуре и спорту Камиль Примаков предлагает помещения дошкольных и школьных учреждений, которые числятся на балансе территориальной громады и используются не по целевому назначению, передать в коммунальную собственность города.

Об этом говорится в проекте решения, которое депутат предлагает рассмотреть на сессии горсовета, пишет Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на прес-службу политсилы.

В частности, предлагается отменить решение исполкома горсовета от 05.05.1997 № 673 и от 18.04.2000 № 879 о передаче помещений детсадиков по ул. Янтарная,73-а и пр. Газеты «Правда», 84.

«Законом запрещено использование помещений детсадиков для других целей, но в городе есть ряд помещений, используемых не по назначению. Например, в этих помещениях находится санстанция, суд Индустриального района. При этом в городе катастрофический недостаток мест в детских садах. Инициирую решение об отмене прежних решений исполкома и передаче помещенией городскому управлению образования и возобновлению работы детсадиков», - сказал Камиль Примаков.

Читайте также: Камиль Примаков призывает все комиссии горсовета свои заседания транслировать online 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Владимир
18.02.2015
Молодец Камиль! Моя семья тебя поддерживает. Вернем садики - детям!1
Пора бы
18.02.2015
Двумя руками за
Мать троих детей
18.02.2015
Уважаемый депутат! Если Вы это реально добьетесь, многие за вас проголосуют. Мест в садиках катастрофически не хватает!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю