Польза от е-декларирования будет видна через несколько лет, - ГромКонтроль

01.11.2016 16:01

Активист общественной организации «Громадський Контроль» Максим Мельник считает, что польза от е-деклараций будет видна через несколько лет.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Благодаря компании е-декларирования мы увидели правду. Не то, что нардепы и избранные народом чиновники писали в бумажных декларациях, а как все обстоит на самом деле. За неправдивые сведения декларантов ждет уголовная ответственность. Нардепам точно ничего не будет за то, что они показали. А вот судей и других чиновников, которые сидят по 10-15 лет и имеют сверхприбыли, могут ждать проблемы. Например, заявления в НАЗК о незаконном обогащении того или другого человека.

Если брать Днепровский горсовет, то там состав достаточно молодой. Нет чиновников, которые многие годы живут на одну зарплату. Например, как экс-мэр Иван Куличенко и его экс-первый заместитель Анатолий Крупский. Тот же Куличенко задекларировал более 1 млн наличными, хотя до каденции народного депутата, по идее, 10 лет должен был жить на одну только зарплату мэра.

Дальше вопросы будут к Национальному агентству по предотвращению коррупции. Будут ли они обращать внимание на чиновников-«долгожителей» со сверхприбылями?

Второй вопрос – это уже кампания е-декларирования по итогам 2016 года. Там уже никто не сможет показать баснословных прибылей, не объяснив их происхождение. Им действительно придется жить на официально заработанные деньги. Это круто. И в течение 5-10 лет вот такого декларирования, даже если никого не посадят, за чиновниками будет следить общество. То есть, польза от е-декларирования будет видна через несколько лет», - сказал он.

Читайте также: Секретарь горсовета Днепра задекларировал товарные знаки «УКРОП» и «ДНІПРО».

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю