Политиков Днепра просят помочь атошникам

08.09.2017 11:15

В Днепре обратились к властям, организующим празднования в Днепре с просьбой не выбрасывать баннера, а отдать их бойцам в зону АТО. Об этом на своей странице в Фейсбук написала активистка Дарья Андрусенко-Якотюк, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мне бы очень хотелось, чтобы на этот пост откликнулись организаторы будущих праздников в Днепре и области. Вы все с трибун, экранов и всевозможных пьедесталов говорите: спасибо нашим героям за мир в нашем доме!

Не знаю, как у вас, но у меня ДОМ, это не привязка к местности, а место где тебя любят и берегут. Там, где ты себя чувствуешь в безопасности.

Для тысячи бойцов сейчас ДОМ, это их позиция. Позиция, на которой они живут. Позиция олицетворяет в себе все то, что надо беречь. Где возле тебя друг и тебе спокойно. Насколько может быть спокойно на войне. Позиция – дом, который нельзя сдать, за порог которого ты не пустишь даже ценой своей жизни.

Ребята изощряются как могут: утепляют, охлаждают, вносят нотки домашнего быта.

Поверьте, взять лопату и с ее помощью создать уютную комнату хотя бы для двоих - это уже волшебство. Безумно сложный труд – укрепить, обустроить, внести что-то доброе в тоску холодной земли – это волшебство.

Одна из деталей этого домашнего интерьера – баннерная ткань (баннер), он хорошо держит влагу и его плотность позволяет засыпать его землей. Так же баннер используется для кухни, бань, туалетов... Вещь реально незаменимая.

Так вот, я очень прошу не выкидывать этот ценный продукт после праздничных мероприятий, а подарить его ребятам. Пусть нотка радости, которой они будут пропитаны в эти дни, коснется тех, кто дает нам эту возможность.

Самовывоз организую», – написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет