Полиция опровергла факт обстрела трамвая в Днепре

13.12.2016 10:13

Пресс-секретарь полиции Днепропетровской области Анна Старческая опровергла заявления о том, что инцидент с 12-м трамваем произошел из-за обстрела. Также она рассказала, что никто из-за происшествия не пострадал.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на УНН-Центр.

Полицейские эксперты не нашли гильз на месте ЧП, а само стекло, по словам Старческой, было повреждено механическим путем. По этому факту, как и трем предыдущим, открыли уголовное производство по ст. Хулиганство.

В пресс-службе горсовета сообщили, что сегодня, 13 декабря, в 14.30 в депо №3 (ул. Николая Руденко, 67, бывш. ул. Войцеховича) директор департамента транспорта Игорь Маковцев покажет поврежден трамвай и расскажет о его восстановлении. Также представители СМИ смогут пообщаться с водителем поврежденного трамвая.

Читайте также: В Днепре из-за очередного обстрела трамвая пострадал водитель (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось