Поліцейська академія у Дніпрі випустила перших курсантів

27.06.2017 12:49

26 червня на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулося урочисте проведення церемонії прийняття присяги.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

У Дніпрі відбувся перший випуск поліцейської академії. 144 випускники — хлопці та дівчата — склали присягу та поповнили лави правоохоронців Дніпропетровської та Запорізької областей. З них 30 осіб — майбутні представники кримінальної поліції, 114 — патрульної служби.

Кожен з новобранців пройшов попередній чотиримісячний курс спецпідготовки в Запорізькому центрі первинної професійної підготовки. Більше ніж 700 годин вивчали карно-правові дисципліни, основи комунікабельності, надання першої медичної допомоги, правила дорожнього руху, обов’язково пройшли і фізичну підготовку. Виконання своїх професійних обов’язків випускники почнуть незабаром — уже ввечері, по закінченню всіх урочистостей, вийшли на своє перше патрулювання вулиць Дніпра.

З привітальним словом до патрульних, їхніх рідних та гостей звернувся т.в.о. ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко: «Присяга приймається на все життя і є незабутньою подією у житті кожної людини, свідченням свідомого вибору та ставлення до професії. Пам’ятайте, що обраний вами шлях покладає на вас святий обов’язок завжди залишатися відданими українському народові, з високою відповідальністю виконувати поставлені завдання, бути чесними, сумлінними і дисциплінованими співробітниками, постійно захищати законні права та інтереси громадян нашої України».

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее

 

Українська віра, український світогляд, українська історія, українська мова та абетка не дають спокою багатьом недоброзичливцям з-за меж України. Вони настирно хочуть нас «удосконалити», привести до потрібних їм «уніфікованих стандартів». Чому?

 

Бо насправді вони бажають іншого. Вони хочуть нашої залежності, слухняної рабської поведінки, вторинності у всьому. Вони намагаються духовно управляти нами, прикриваючись Богом, якого самі не відають.

 

Шлях до цього простий – позбавити  український народ прадавньої віри, глибинних сакральних знань, заповітів предків! Так вони робили у 16-18 століттях, так вони роблять нині!

 

Ці особи знають — наш світогляд, предковічні знання Бога та його Законів, православний світогляд, який дарований Творцем нашим предкам, оберігають Україну та її волю!

 

Тому після атаки на українську абетку, лукаві ідеологи взялись за православний календар та його сакральну основу – свято Різдва. Про приховану лукавість завзятих ініціаторів йдеться у статті нижче…

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат