Подробиці бюджету Дніпропетровська на 2015 рік

28.01.2015 16:28

Сьогодні під час чергової 60-ї сесії Дніпропетровської міської ради депутати прийняли бюджет Дніпропетровська на 2015 рік. За відповідне рішення проголосували усі зареєстровані у залі депутати. 

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Бюджет міста відпрацьований усіма профільними службами, депутатськими комісіями, громадськістю. Він збалансований і охоплює фінансування різних галузей міського господарства. Вперше за багато років, бюджет міста-2015 можна назвати соціальним, враховано фінансування усіх соціальних програм, прийнятих раніше, у тому числі матеріальну підтримку пільгових категорій населення, надання пільг на житлово-комунальні послуги для учасників АТО, які є мешканцями міста. Окрім того, вперше з цього року харчування учні 1-4 класів повністю оплачує міський бюджет», - зазначив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

Читайте також: Обговорення міського бюджету перед прийняттям зацікавило лише 25 депутатів

   Кошти бюджету міста розподілені на різні галузі. «У тому числі понад 40 мільйонів гривень заплановано на капітальний і поточний ремонт покрівель житлових будинків, 10 мільйонів гривень – на капітальний ремонт ліфтів та внутрішньоквартальних доріг. Цього року плануємо завершити антикорозійні роботи на Південному мосту, виконати проект капітального ремонту Центрального мосту, спільно з обласною владою закінчити будівництво пішохідного переходу на проспекті «Правди», - сказав перший заступник міського голови. Він також додав, що ухвалений бюджет є стартовим, за необхідності зміни до нього  вноситимуться на наступних сесіях міської ради.

Читайте також: Містяни виявили неточності у звіті про виконання бюджету Дніпропетровська 

   5 мільярдів 312 мільйонів гривень – таким визначено загальний обсяг доходів та видатків міського бюджету Дніпропетровська на 2015 рік з урахуванням трансфертів з державного бюджету. Обсяг власних доходів та видатків міського бюджету визначений у сумі 2 мільярди 239 мільйонів гривень – це на 707 мільйонів гривень або 46,2%  більше надходжень 2014 року.

   Під час сесії депутати прийняли рішення перейменувати проспект Калініна в Красногвардійському і Ленінському районах у проспект Сергія Нігояна, також була підтримана пропозиція про визнання Російської Федерації країною-агресором, а так званих «ДНР» та «ЛНР» - терористичними організаціями.

Депутати міськради звернулися до Верховної Ради України з пропозицією внести у Бюджетний Кодекс України зміни, які б дозволяли  виділяти з міського бюджету кошти на допомогу волонтерським організаціям.  

Читайте також: Сколько бюджетных денег украдено на новогодних елках в Днепропетровске?

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский