Поддержка волонтеров – это инвестирование в безопасность и мир, - Руслан Колесников

18.05.2015 10:30

Руслан Колесников совместно с волонтерами и общественными организациями проведут в Днепропетровске информационную акцию, направленную на поддержку волонтерского движения, привлечения внимания к деятельности волонтерских центров.

Об этом он написал на своей странице в соцсети Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Днепропетровск стал одним из лидеров по организации волонтерского движения, оказания помощи нашим бойцам. Это - синергия патриотов, представителей нового поколения, благодаря которой возродилась и окрепла украинская армия. Это - сумасшедшее чувство боевого братства, причастности к сильным духом людям, которое невозможно забыть никогда. Как член спецбатальона МВД «Торнадо» я понимаю, насколько ценна и необходима работа активистов», - написал он.

По словам Руслана Колесникова, сейчас крайне важно не снижать темпы помощи тем, от кого зависит мир и благополучие на днепропетровской земле, тем, кто сдерживает продвижение сепаратистов.

Читайте также: Днепропетровский горсовет провалил тест на публичность, - УДАР

«Совместно с представителями общественных организаций мы проведем неполитическую акцию, направленную на поддержку волонтерского движения, привлечения внимания к деятельности волонтерских центров. В рамках этой акции будет роздано несколько десятков тысяч информационных листов с координатами для передачи помощи. Кроме того, на информационных стендах мы проиллюстрируем основные эпизоды происходящего в АТО», - заявил волонтер.

«Жители Днепропетровска должны понимать, что мирная ситуация в городе напрямую зависит от их земляков, которые круглосуточно несут боевое дежурство на восточных границах Украины. Им нужны тепловизоры, обмундирование, средства связи, продовольствие, питьевая вода и многое другое. В этой ситуации ценна каждая гривна, любая посильная помощь, переданная в фонд обороны. Это инвестирование в собственную безопасность и мир для родных и близких», - подчеркнул Руслан Колесников.

Читайте также: Ко Дню города в Днепропетровске установят памятник Небесной сотне

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю