Податківці Дніпропетровщини попереджають

17.12.2014 15:55

З 01 січня 2015 року стартує компанія декларування громадян про отримані доходи в 2014 році.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Деклараційна компанія буде продовжуватися до 01 травня 2015 року.
Щорічне декларування громадян – це перш за все:
- виконання громадянином свого конституційного обов'язку;
- індивідуальний внесок в добробут держави;
- реалізація права громадян на податкову знижку.

Громадяни, що отримували доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримання спадку, подарунків, іноземних доходів, доходів від двох і більш податкових агентів та інших доходів зобов'язані подати в органи державної фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи.

Подати декларацію також зможуть громадяни, що претендують на податкову знижку на оплату за навчання, допоміжних репродуктивних технологій, сплати відсотків по іпотечному кредиту і інші суми витрат передбачених податковим законодавством.

При документальному підтвердженні податкова знижка дає можливість громадянам повернути частину понесених витрат в 2014 році.
Податкова знижка надається виключно резидентові країни.
Термін подачі таких декларацій – до 31 грудня 2014 року.
Отримати бланки декларацій громадянами можна в Центрах обслуговування платників органів фіскальної служби безкоштовно.
В електронній формі громадяни зможуть надіслати декларацію до фіскального органу засобами електронної пошти через інформаційний портал державної фіскальної служби України.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет