Под Днепровским горсоветом состоялся одиночный пикет (ФОТО)

21.11.2016 17:05

Журналист Любовь Бурлакова рассказала об одиночном пикете, который сегодня, 21 ноября, состоялся возле Днепровского горсовета.

Этой новостью она поделилась на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Я просто бежала и не могла не остановиться. Этот человек не интересен ни журналистам газет, ни телевизионщикам. Он говорит, что стоял напротив 34-ки, но ему сказали, что это не интересно. А тема очень даже интересная. 949-е - это те, кто получает пенсию ниже минимальной -- 949 грн., а таких в Днепре 1299, а по Украине - почти 1 млн. грн. И с ростом минимальной пенсии этим условно 949-м никто не собирается повышать пенсию, которая ниже минимальной. Обращения во все инстанции не дают никакого результата. Протестующий - Николай Луговой, депутат АНД-райсовета. Стаж 25 лет, много лет работал на заводе им. К. Либкнехта сначала в колесном цехе, потом машинистом. Получает пенсию 949 грн. Понятно, что он на нее не живет, подрабатывает в торговле, но говорит, что рано или поздно не сможет это делать и что тогда? Как выжить на эти копейки?", - рассказала она.

Читайте также: Если вопросы не решаются в кабинетах, они начинают решаться на площадях, - Романенко

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю