Почти 5 млрд грн уже заработала Днепропетровщина в этом году

06.05.2016 12:36

Почти 5 миллиардов гривен - столько заработала Днепропетровщина за 4 месяца 2016-го. Это на 15% больше, чем планировали в начале года. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

На 600 миллионов гривен перевыполнила Днепропетровщина план наполнения бюджета. Активно зарабатывают средства районы и объединенны громады Днепропетровщины. В частности, Новомосковский район перевыполнил план вдвое и заработал 83 миллиона гривен, Днепропетровский заработал 35,4 миллиона гривен, что на 78% больше, чем ожидали, Криворожский - 30,4 миллиона гривен, что на 52% больше плана. Объединенные громады Днепропетровщины перевыполнили план на 21,5%.

Днепропетровщина в конце 2015 года первой в Украине приняла областной бюджет-2016. На ремонт школ, водопроводов, дорог предусмотрели рекордную сумму - почти 1,5 миллиарда гривен. По итогам первого квартала 2016 года эта сумма уже выросла более чем на 420 миллионов гривен и составила 1,9 млрд. грн. Если план второго квартала также будет перевыполнен, то сумму на развитие снова увеличат.

Читайте также: На Днепропетровщине справку об уплате алиментов можно получить онлайн.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю