Почти 150 бойцов АТО оздоровились в реабилитационном центре (ФОТО)

08.04.2016 16:10

Почти полторы сотни бойцов прошли лечение в реабилитационном центре, который работает в областном госпитале для ветеранов войны. Сейчас медицинскую и психологическую помощь получают еще 36 ребят.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

Реабилитационный центр для участников АТО открылся в конце 2015 года. Он занимает целый этаж в областном госпитале для ветеранов войны. Здесь возвращают к полноценной жизни бойцов АТО с поражениями спинного и головного мозга, нарушениями опорно-двигательного аппарата. Одновременно реабилитацию в центре могут проходить 36 бойцов. Ежедневно с военными работают врачи, физиотерапевты, психиатры, психологи, психотерапевты.

Читайте также: У Дніпропетровську атошникам та чорнобильцям виділять 30 млн грн.

«Над реабилитацией бойцов работает целая команда профессионалов. Сначала мы проводим для ребят комплексное обследование, далее подбираем индивидуальную программу реабилитации. После лечения ребята становятся более уравновешенными, у них проходит головная боль, начинают двигаться поврежденные конечности», - рассказала заведующая центром реабилитации Елена Привал.

В реабилитационном центре есть зал лечебной физкультуры с современным оборудованием, которое позволяет разрабатывать конечности. Есть и комнаты отдыха - для общения, просмотра фильмов, релаксации. Уютный интерьер центра успокаивает и настраивает на выздоровление. Во всех коридорах и палатах специальные поручни, чтобы пациенты больше двигались самостоятельно, а не лежали.

Чтобы получить направление в реабилитационный центр, нужно обратиться к семейному врачу или непосредственно к центру.

Читайте также: В областном перинатальном центре откроют кабинет телемедицины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат