По какой причине закрылся "Правда-Кино"?

17.07.2017 15:00

Неожиданно для всех в пятницу, 14 июля, закрылся кинотеатр «Правда-Кіно». На самом же деле с 2015 года в отношении кинотеатра в судах кипели страсти.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

История с кредитным долгом «Правда-Кіно» перед банком «Кредит Дніпро» началась в октябре 2003 года, когда между одноименным предприятием и банком был заключен кредитный договор на 1 300 000,00 долларов США. Долг с процентами нужно было вернуть до 1 декабря 2013 года.

Параллельно с этим процессом, основатель кинотеатра «Правда-кіно» Павел Трегуб, 19 декабря 2006 года оформил на другое свое предприятие ООО «НАУКОВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ВЕСТ-ПРОМ» кредит в том же банке на 10 282 892,03 гривен и 900 000,00 долларов США. Этот долг нужно было вернуть в один день с обязательствами кинотеатра.

Уже 23 ноября 2004 года между руководством кинотеатра и банком был заключен договор залога на оборудование и материалы на 2 525 769,05 грн. Через два года, 19 декабря 2006, с банком подписывается договор ипотеки на здание «Правда-Кіно» для полного и своевременного выполнения обязательств по кредитному договору.

В октябре 2015 года банк и Павел Трегуб встретились в Индустриальном райсуде Днепра. Финучреждение просило суд выполнить требования договора ипотеки и залога и взыскать с «Правда-Кіно» и «ВЕСТ-ПРОМа» долг по кредитам.

В итоге, суд удовлетворит только просьбу по ипотеке, но уточнил – оценка имущества делалась за полтора года до судебного заседания и курс валют с тех пор изменился. Поэтому вступить в право собственности по решению суда сразу не получилось.

По данным реестра недвижимости, арест на здание кинотеатра наложили еще в апреле 2014 года.

Разбирательство в судах продолжилось в 2016 году. В феврале прошлого года в Хозяйственном суде Днепропетровской области было открыто производство по взысканию залога. Только 23 марта этого года суд признал право собственности банком на материалы и оборудование кинотеатра. Но «Правда Кіно» не согласилась с таким решением и 7 августа в Днепропетровском апелляционном хозсуде состоится новое слушание.

Кроме этого, в октябрь 2016 года тот же Хозяйственный суд Днепропетровской области стал рассматривать иск о задолженности по невыплаченным процентам по кредиту. Уже в декабре прошлого год было принято решение – «Правда Кіно» должен выплатить банку 205 890,65 долларов.

Телефоны кинотеатра не работают, а на сайте «Правда Кіно» висит объявление – «Кинотеатр временно не работает. Администрация компенсирует стоимость ранее купленных билетов. Подробности будут опубликованы на сайте 18.07.2017».

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет