По какой причине закрылся "Правда-Кино"?

17.07.2017 15:00

Неожиданно для всех в пятницу, 14 июля, закрылся кинотеатр «Правда-Кіно». На самом же деле с 2015 года в отношении кинотеатра в судах кипели страсти.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

История с кредитным долгом «Правда-Кіно» перед банком «Кредит Дніпро» началась в октябре 2003 года, когда между одноименным предприятием и банком был заключен кредитный договор на 1 300 000,00 долларов США. Долг с процентами нужно было вернуть до 1 декабря 2013 года.

Параллельно с этим процессом, основатель кинотеатра «Правда-кіно» Павел Трегуб, 19 декабря 2006 года оформил на другое свое предприятие ООО «НАУКОВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ВЕСТ-ПРОМ» кредит в том же банке на 10 282 892,03 гривен и 900 000,00 долларов США. Этот долг нужно было вернуть в один день с обязательствами кинотеатра.

Уже 23 ноября 2004 года между руководством кинотеатра и банком был заключен договор залога на оборудование и материалы на 2 525 769,05 грн. Через два года, 19 декабря 2006, с банком подписывается договор ипотеки на здание «Правда-Кіно» для полного и своевременного выполнения обязательств по кредитному договору.

В октябре 2015 года банк и Павел Трегуб встретились в Индустриальном райсуде Днепра. Финучреждение просило суд выполнить требования договора ипотеки и залога и взыскать с «Правда-Кіно» и «ВЕСТ-ПРОМа» долг по кредитам.

В итоге, суд удовлетворит только просьбу по ипотеке, но уточнил – оценка имущества делалась за полтора года до судебного заседания и курс валют с тех пор изменился. Поэтому вступить в право собственности по решению суда сразу не получилось.

По данным реестра недвижимости, арест на здание кинотеатра наложили еще в апреле 2014 года.

Разбирательство в судах продолжилось в 2016 году. В феврале прошлого года в Хозяйственном суде Днепропетровской области было открыто производство по взысканию залога. Только 23 марта этого года суд признал право собственности банком на материалы и оборудование кинотеатра. Но «Правда Кіно» не согласилась с таким решением и 7 августа в Днепропетровском апелляционном хозсуде состоится новое слушание.

Кроме этого, в октябрь 2016 года тот же Хозяйственный суд Днепропетровской области стал рассматривать иск о задолженности по невыплаченным процентам по кредиту. Уже в декабре прошлого год было принято решение – «Правда Кіно» должен выплатить банку 205 890,65 долларов.

Телефоны кинотеатра не работают, а на сайте «Правда Кіно» висит объявление – «Кинотеатр временно не работает. Администрация компенсирует стоимость ранее купленных билетов. Подробности будут опубликованы на сайте 18.07.2017».

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю