Почему Днепру не доверили Евровидение, - опрос

10.10.2016 17:00

43,72% пользователей сайта, принявших участие в голосовании, считают, что Днепру не доверили проводить музыкальный конкурс «Евровидение 2017», потому что город не готов к такому мероприятию.

Об этом свидетельствуют результаты опроса «Почему Днепру не доверили Евровидение?», который проводился Интернет-изданием «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

21,86% проголосовавших на сайте уверены, что Днепру и не собирались доверять проведение конкурса.

15,35% ответили, что «Кличко «договорился» с Кабмином»

19,07% сказали, что им все равно.

Данное исследование проведено среди интернет-пользователей Днепропетровского региона и не является репрезентативным.

В голосовании приняло участие более 400 человек.

Читайте также: Филатову не доверили «Евровидение-2017».

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю