По улицам Днепра прошли 2 тыс. человек с факелами и фаерами (ФОТО)

02.12.2016 11:45

Начальник штаба Гражданского корпуса «Азов» Денис Котенко рассказал, что в Марше Достоинства, который состоялся в Днепре 1 декабря, приняли участие более 2 тыс. человек, среди которых – волонтеры, военнослужащие АТО, студенты, общественные активисты, а также простые горожане.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы считаем, что именно 1 декабря – это настоящая дата начала украинской революции. Мы вышли на улицы Днепра в этот день, чтобы спросить у правоохранителей, почему виновные в побоище на Майдане, в событиях 26 января 2014 года возле Днепропетровской ОГА не понесли никакого наказания. Также мы хотели напомнить всей Украине, что Днепр – это город патриотов.

В марше приняли участие более 2 тыс. человек. Это люди из Днепра, Новомосковска, Павлограда, Каменского, Кривого Рога. Мы начала марш на пр. Яворницкого, прошли по ул. Чернышевского, конечной точкой нашего маршрута было областное управление МВД. В ходе мероприятия не было никаких провокаций, происшествий и пр. Единственное, что по завершению марша я прочел много нареканий на пробки. Мы извиняемся перед теми, кому причинили неудобства. Но то, что мы показали в очередной раз, что Днепр – это авангард патриотизма, важнее любых пробок», - сказал он.

Фото: ГК Азов, Олег Чистопольцев.

Комментарии
Днепрянин
05.12.2016
ничего не меняется! за деньги люди ходят на митинги!
Гость
02.12.2016
город сошел с ума...
Днепропетровск
02.12.2016
Бандиты с большой дороги, а не патриоты!!!!!!!!!!!!!!!!
И что?
02.12.2016
Моя страна превратилась в шоу идиотов
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю