По улицам Днепра прошли 2 тыс. человек с факелами и фаерами (ФОТО)

02.12.2016 11:45

Начальник штаба Гражданского корпуса «Азов» Денис Котенко рассказал, что в Марше Достоинства, который состоялся в Днепре 1 декабря, приняли участие более 2 тыс. человек, среди которых – волонтеры, военнослужащие АТО, студенты, общественные активисты, а также простые горожане.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы считаем, что именно 1 декабря – это настоящая дата начала украинской революции. Мы вышли на улицы Днепра в этот день, чтобы спросить у правоохранителей, почему виновные в побоище на Майдане, в событиях 26 января 2014 года возле Днепропетровской ОГА не понесли никакого наказания. Также мы хотели напомнить всей Украине, что Днепр – это город патриотов.

В марше приняли участие более 2 тыс. человек. Это люди из Днепра, Новомосковска, Павлограда, Каменского, Кривого Рога. Мы начала марш на пр. Яворницкого, прошли по ул. Чернышевского, конечной точкой нашего маршрута было областное управление МВД. В ходе мероприятия не было никаких провокаций, происшествий и пр. Единственное, что по завершению марша я прочел много нареканий на пробки. Мы извиняемся перед теми, кому причинили неудобства. Но то, что мы показали в очередной раз, что Днепр – это авангард патриотизма, важнее любых пробок», - сказал он.

Фото: ГК Азов, Олег Чистопольцев.

Комментарии
Днепрянин
05.12.2016
ничего не меняется! за деньги люди ходят на митинги!
Гость
02.12.2016
город сошел с ума...
Днепропетровск
02.12.2016
Бандиты с большой дороги, а не патриоты!!!!!!!!!!!!!!!!
И что?
02.12.2016
Моя страна превратилась в шоу идиотов
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат