По событиям на День Победы в Днепре могут открыть еще одно уголовное производство

12.05.2017 13:46

Адвокат одного из потерпевших на 9 мая в Днепре Виталий Погосян заявил, что решил подать заявление об уголовном правонарушении по ст. 127 УК Украины «Пытки».

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Пересмотрел видео относительно событий 9 мая 2017 года и, пообщавшись с подзащитным, решил подать заявление об уголовном правонарушении именно по ст. 127 УК Украины «Пытки».

Прокуратурой возбуждены уголовные производства по ст. 296, 294, 365 УК Украины, но уверен, что за такое циничное и согласованное с правоохранителями избиения участников АТО, указанные действия должно квалифицироваться еще как пытки.

Били именно тех, кто был в форме, срывали государственные награды, бросали флаги, а затем беспрепятственно выезжали за границу правоохранителей.

Такого нельзя прощать», - написал он.

Читайте также: Адвокат одного из пострадавших на 9 мая в Днепре рассказала о ходе следствия»

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось