По событиям 9 мая в Днепре никого из полицейских не уволили, - активист

14.06.2017 11:05

Заместитель главы общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин на своей странице в Фейсбук опубликовал ответ ГУ НП в Днепропетровской области относительно того, как наказали полицейских, провинившихся во время событий 9 мая в Днепре. Согласно документу, должности лишился только Владимир Репешко – теперь уже экс-глава полиции области. Остальных лишь отстранили от выполнения служебных обязанностей на время проведения расследования.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Получил ответ от полиции по событиям 9 мая. Кроме отстраненного генерала Репешко (нач облполиции), отстранили еще ряд людей:

1) замначальника облполиции Манза С.В.
2) начальника городской полиции Бидыло А.М.
3) замначальника городской полиции Буштрука Д.С.
4) командира полка полиции особого назначения Авдейчука М.П. (аналог беркута)
5) три полицейский из полка полиции по особым назначениям.

На данный момент никто не уволен. Также открыт вопрос, есть ли ЕРДР по действиям полицейских.

Получается облполиция за месяц не смогла разобрать ситуацию с 9 мая и определить, насколько правомерно вели себя полицейские. Как по мне идет затягивание времени и высока вероятность, что никто из полицейских не будет наказан», - написал он.

Читайте также: В полиции отчитались о расследовании событий 9 мая в Днепре

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю