По приказу Януковича к участникам Евромайдана в Днепропетровске применяли пытки

13.01.2015 11:50

Эксперты Совета Европы пришли к выводу, что методы, которые применялись со стороны правоохранительных органов Украины к участникам Майдана в Киеве и Днепропетровске зимой 2014 года, могут считаться пытками.

Об этом говорится в отчете Комитета по предотвращению пыток и нечеловеческого обращения Совета Европы, который составлен по результатам визита ad hoc членов комитета в Украину с 18 по 24 февраля 2014 года, сообщает DW.

Делегация комитета сфокусировала внимание «на обращении с участниками Майдана во время проведения двух операций по наведению общественного порядка с 19 по 23 января 2014 года в Киеве, с 26 по 27 января в Днепропетровске и на протяжении операции с 18 по 21 февраля в Киеве, проведение которой пришлось непосредственно на время пребывания делегации» в столице Украины.

В отчете эксперты пришли к выводу, что жестокие методы обращения, которые применялись к участникам Майдана со стороны представителей правоохранительных органов к моменту передачи их в отделы милиции, вызывают много вопросов.

«В отдельных случаях жестокое обращение имело настолько такой тяжелый характер, что это может считаться пытками», - говорится в отчете.

Политолог Тарас Березовец, комментируя данну информацию, заявил, что Совет Европы сделал то, что ГПУ оказалось не под силу.

«Генпрокуратуре, очевидно, следует взять на работу следователей Совета Европы. Потому как они смогли сделать то, что ГПУ оказалось не под силу. Установили, что по приказу Януковича к участникам Евромайдана в Киеве и Днепропетровске применяли пытки. Причем в их распоряжении не было ни многомиллиардного бюджета ГПУ, ни сотен следователей. Одним словом, парни отработали на «пять», - сообщил Тарас Березовец.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет