По мнению социологов, в новую Раду могут пройти 5 политсил

16.09.2014 14:04

В новую Верховную Раду на досрочных выборах 26 октября могут пройти пять политических сил.

Об этом свидетельствуют результаты социологического опроса, проведенного Центром социальных и маркетинговых исследований СОЦИС 5-10 сентября во всех регионах Украины, кроме оккупированного Крыма и подконтрольных террористам районов Донбасса, пишет интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

По результатам опроса, большинство граждан будут участвовать в выборах. Готовы прийти и проголосовать 46,3% респондента, еще 28,2% скорее всего придут на выборы. Точно не собираются голосовать на выборах - 15,1% опрошенных.

Среди всех опрошенных за Блок Петра Порошенко собираются проголосовать - 26,8%, за Радикальную партию Олега Ляшко - 8,1%, "Гражданскую позицию" - 4,8%, "Батькивщину" - 4,7%, "Народный фронт" - 3,3%, "Сильную Украину" - 2,8% , "Свободу" - 2,6% , КПУ - 2%, "Самопоміч" - 1,3%, Партию регионов - 1,2% .

Среди тех, кто точно будет или скорее всего будет участвовать в выборах, за Блок Петра Порошенко собираются проголосовать 45,7% опрошенных, за Радикальную партию Олега Ляшко - 13,7%, "Гражданскую позицию" - 8,1%, "Батькивщину" - 8,1%, "Народный фронт" - 5,6%, "Сильную Украину" - 4,4%, "Свободу" - 4,5%, КПУ - 2,9%, "Самопоміч" - 2%, Партию регионов - 1,9%.

Таким образом, проходной барьер в 5% голосов преодолевает пять политических сил.

Отметим, что опрос был сделан до того, как вышеупомянутые политические силы объявили о составе своих предвыборных списков.
Также напомним, что ПР уже отказалась от выборов Рады.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю