По мнению социологов, в новую Раду могут пройти 5 политсил

16.09.2014 14:04

В новую Верховную Раду на досрочных выборах 26 октября могут пройти пять политических сил.

Об этом свидетельствуют результаты социологического опроса, проведенного Центром социальных и маркетинговых исследований СОЦИС 5-10 сентября во всех регионах Украины, кроме оккупированного Крыма и подконтрольных террористам районов Донбасса, пишет интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

По результатам опроса, большинство граждан будут участвовать в выборах. Готовы прийти и проголосовать 46,3% респондента, еще 28,2% скорее всего придут на выборы. Точно не собираются голосовать на выборах - 15,1% опрошенных.

Среди всех опрошенных за Блок Петра Порошенко собираются проголосовать - 26,8%, за Радикальную партию Олега Ляшко - 8,1%, "Гражданскую позицию" - 4,8%, "Батькивщину" - 4,7%, "Народный фронт" - 3,3%, "Сильную Украину" - 2,8% , "Свободу" - 2,6% , КПУ - 2%, "Самопоміч" - 1,3%, Партию регионов - 1,2% .

Среди тех, кто точно будет или скорее всего будет участвовать в выборах, за Блок Петра Порошенко собираются проголосовать 45,7% опрошенных, за Радикальную партию Олега Ляшко - 13,7%, "Гражданскую позицию" - 8,1%, "Батькивщину" - 8,1%, "Народный фронт" - 5,6%, "Сильную Украину" - 4,4%, "Свободу" - 4,5%, КПУ - 2,9%, "Самопоміч" - 2%, Партию регионов - 1,9%.

Таким образом, проходной барьер в 5% голосов преодолевает пять политических сил.

Отметим, что опрос был сделан до того, как вышеупомянутые политические силы объявили о составе своих предвыборных списков.
Также напомним, что ПР уже отказалась от выборов Рады.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
"Партия развития Украины"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Всеукраинское аграрное объединение «ЗАСТУП»
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат