Під наглядом ОПОРИ депутати почали працювати активніше, - Юлія Лисенко

14.06.2018 12:30

Вже третій рік поспіль Громадянська мережа ОПОРА продовжує досліджувати діяльність народних депутатів, обраних в одномандатних мажоритарних округах. У 2017 році об’єктами моніторингу стали 88 народних обранців. Це здійснюється у рамках програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

Про це координатор проекту, громадський консультант ОПОРИ в Дніпропетровській області Юлія Лисенко розповіла в коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

В рамках даного проекту, вже третій рік поспіль Громадянська мережа ОПОРА продовжує досліджувати діяльність народних депутатів, обраних в одномандатних мажоритарних округах. У 2017 році об’єктами моніторингу стали 88 народних обранців (у 2015 році моніторингу підлягали 36 депутатів, в 2016 році – 105).

«В Дніпропетровській області, в 2017 році ми спостерігали за роботою 17 депутатів-мажоритарників. В цьому році вирішили також промоніторити роботу «списочників», які родом з нашої області. Загалом це 28 народних депутатів. В своєму проекті ми намагаємось відійти від суб’єктивістських поглядів, тож, часто це подається як суха статистика, проте, цифри не брешуть. Виборці самі можуть оцінити результати роботи представника свого округу», - сказала вона.

Читайте також: Как работают нардепы от Днепропетровщины?

Діяльність відібраних для моніторингу депутатів аналізується за двома ключовими показниками: законотворча робота в парламенті та активність у виборчому окрузі. В свою чергу роботу в парламенті також можна зобразити в кількісному вимірі: відвідуваність, кількість поданих законопроектів та скільки з них прийнято, кількість запитів чи виступів.

Читайте также: Нардепы от Днепропетровщины разобщены, - политолог

«Напередодні виборів ми вирішили за недоцільне складати рейтинг народних депутатів, як робили попередні роки. Просто не хочемо, щоб перші або останні місця в рейтингу ставали спекулятивними. Проте, вважаємо за необхідне інформувати громадян саме про роботу парламентарів. Самі депутати, особливо ті, що опинились в полі нашого зору, почали працювати набагато активніше», - додала Юлія.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю