Петро Порошенко не зміг дістатися Дніпропетровська через нельотну погоду

22.01.2015 16:29

Через нельотну погоду президентові довелося скасувати візит до Дніпропетровська. Відліт кілька разів переносили, але погода не покращилася, пише 9 канал

Організатори акції «Дніпропетровськ єднає Україну» вибачилися за незручності перед усіма, хто, можливо, їх відчув, адже бюджетні організації, за старою радянською традицією вивели своїх працівників за рознарядкою на Центральний міст.

Утім, не виключено, що не всі розцінили участь в акції як примус: долучитися до святкування Дня Соборності у таки спосіб для багатьох задоволення і честь. Щоправда, ані погода, ані трагічні події на сході країни не сприяють радісному піднесенню.

До того ж, 22 січня на Дніпропетровщині — День пам’яті Сергія Нігояна, першої жертви протистоянь на Інститутській у Києві взимку минулого року. Річницю з дня його загибелі відзначили на малій батьківщині героя, в селищі Березноватка. А лівий та правий береги Дніпра з’єднали кілометровим рушником. Все, як планували, хіба що без участі Петра Порошенка.

Комментарии
Гість
22.01.2015
"...за старою рядянською традицією вивели своїх працівників за рознарядкою..." Создали массу неудобств водителям, транспорту, привезли на автобусах несколько сотен детей из учебных заведений, а Петя не соизволил приехать. Верховному главнокомандующему, видите ли, погода помешала! За 4,5 часа можно доехать до Днепра на "Киевском экспрессе". А говорил: "Будем жить по новому!" Методы те же, как при Кучме, Ющенко и Яныке. Стыдно смотреть на такого правителя и детям в глаза!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю