Первым должен пройти процедуру люстрации глава Минюста, - Соболев

08.10.2014 10:42

Первым должен пройти процедуру люстрации глава Минюста Павел Петренко и представители Государственной фискальной службы.

Об этом заявил председатель Люстрационного комитета Егор Соболев, пишет АТН.

"Министр юстиции Павел Петренко должен стать первым человеком, который пройдет люстрационную проверку и покажет пример своим подчиненным", - сказал Соболев.

Далее проверку пройдет Государственная фискальная служба, а тогда уже другие органы.

Кроме того, по словам Соболева, нужен общественный орган, который будет наблюдать за работой Минюста. Председатель люстрационного комитета убежден, что этот надзорный орган должен работать без государственного финансирования, но "люди должны скинуться на его существование", потому что дальше на волонтерских началах работать нельзя.

Напомним, у Петра Порошенко заявили, что президент принял решение подписать закон о люстрации. Представитель президента в ВР, Руслан Князевич, 7 октября уточнил, что глава государства сделает это до 10 числа этого месяца.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет