Первая волна люстрации зацепила екс-гендиректора «Южмаша»

21.10.2014 10:09

16 октября Кабмин постановил освободить Алексеева Юрия Сергеевича от должности Председателя Государственного космического агентства Украины на основании Закона Украины «Об очищении власти».

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

С 1992 по 2005 год Юрий Алексеев работал на должности генерального директора «Южного машиностроительного завода» в Днепропетровске.

С августа 2005 по февраль 2009 года Алексеев возглавлял Национальное космическое агентство Украины (НКАУ). C 15 марта 2010 года по 16 октября 2014 года — генеральный директор НКАУ.

16 октября 2014 года был уволен одним из первых в соответствии с законом «Об очищении власти».

Читайте также: Список люстрированных чиновников удивил многих.

Комментарии
Антон
21.10.2014
Там не только его надо в шею было уже давно выгнать. Есть такие "супер-бля-кадры", как засуха, кузнецов, атаманенко и еще куча реальных бездельников, которые только лыбы умели давить и корчить из себя вумных деятелей в области космоса. И вообще, ДКАУ - это крайне паразитарная структура, которую нужно просто разогнать. А полномочия, если в них есть смысл, передать, например, тому же КБЮ. Хотя не обязательно.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат