Перекрывавших дорогу в Подгороднем разыскивает милиция

14.05.2015 23:30

Милиция Днепропетровска разыскивает 300 жителей Подгороднего, которые 8 мая перекрыли дорогу на 223 км автодороги Знаменка – Луганск – Изварино, сообщает пресс-служба МВД в Днепропетровской области, пишет "Вгороде".

Напомним, люди протестовали против поднятия стоимость проезда в маршрутках Подгородное – Днепропетровск с 7 грн до 9 грн.

– По факту перекрытия дороги в милиции сейчас проводится расследование. Если вы владеете какой-либо информацией в отношении лиц, которые могут быть организаторами протеста, а также были свидетелями или понесли любые потери в связи с вышеуказанной акцией, просим сообщить об этом сотрудникам милиции Днепропетровского райотдела: 753-77-04, (067) 539-95-03, (096) 740-78-29, (067) 266-58-35, – сообщили в пресс-службе МВД области.

Адрес райотдела милиции Днепропетровского района: пос. Юбилейный, ул. Совхозная, 38. Электронный адрес: rovd@dnepr.dnepr.ua.

Читайте также: У Дніпропетровську люди перекрили вулицю через брак життєво необхідних ліків (ВІДЕО)

Комментарии
zorin
15.05.2015
А МНЕ кажется это начало конца...
почканет
15.05.2015
а диализников из Днепра ТОЖЕ БУДЕТЕ РАЗЫСКИВАТЬ ? Э?
Владимир
15.05.2015
Ну-ну... своим можно и столицу блокировать, и государственные учреждения по всем областям. Другим же людям, стоящим на пороге отчаяния из-за ситуации в стране - дудки. Демократия во всей красе. А как же ст. 5, кажется, Конституции, которая закрепляет единый источник власти в стране за ее народом. Или она только на майдане действовала?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю