Павлоградські депутати ошелешили громадську комісію своєю роботою

24.02.2015 16:00

Громадська комісія при павлоградському міськвиконкомі діє уже півтора місяці. Упродовж цього часу громадськість розбирається в роботі міськвиконкому — вивчає документи, члени ГК були присутні при роботі депутатських комісій, передає tv-news.dp.ua.

Громадська комісія не зрозуміла принцип роботи комісії депутатської, коли депутати затверджували кандидатури нових членів ГК.

«Ми були здивовані роботою депутатської комісії. Із 8 членів комісії, були присутні лише 4. В протоколі записано, що рішення прийнято більшістю. Проте більшість із 8 – то 5, а не 4. І ще, за якоюсь причиною в протоколі записано, що голосували 13 чоловік, хоча в наявності було 12. Ми не розуміємо всіх хитросплетінь роботи міської ради. І нам здається, що це якось невірно. Не можна так працювати, ігноруючи свої ж положення», — зазначив під час депутатської сесії голова Громадської комісії Віктор Абрамас.

Таким чином, Громадська комісія вважає, що рішення депутати прийняли із порушенням. Варто зазначити, що мова йде про депутатську комісію з питань законності та депутатської етики. Здавалося б, там має бути повний порядок.

Читайте також: «Днепр-1» нуждается в патриотах. Объявлен набор в полк

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю