Партия Ляшко требует от мэра Днепродзержинска разъяснений

01.08.2014 08:40

Днепродзержинская городская организация Радикальной партии Олега Ляшко требует от мэра Станислава Сафронова разъяснений по поводу присутствия неизвестных молодых людей, а также членов организации "Наши"  на сессии городского совета 30 июля 2014 года. Об этом сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

Текст обращения к мэру опубликовала на своей странице в "Фейсбук" председатель Днепродзержинской городской организации РПЛ Екатерина Панасенко. Приводим его полностью:

"30.07.2014г. на сессии городского совета первые несколько рядов, предназначенных для депутатов, были заняты молодыми людьми спортивного телосложения, а также лицами с характерными «тату», указывающими на пребывание их в местах, не столь отдаленных. Кроме них, в первых рядах присутствовали крепкие ребята из организации «Наши». В общей сложности, их количество составляло 40 человек.
Вы ответили присутствующим в зале жителям города, что это люди, представляющие «громаду» и что они свое присутствие в сессионном зале зарегистрировали заявлениями.
Днепродзержинская организация Радикальной Партии Олега Ляшко требует от Вас разъяснений по следующим вопросам:
1. Что делали «громадовцы» возле Вас на трибуне, выстроившись в три ряда?
2. Какие физические, психические или другие заболевания имеют эти люди призывного возраста, не позволяющие им служить в Украинской Армии?

Станислав Александрович, в то время как на передовой погибают молодые ребята, в том числе днепродзержинцы, какое Вы имеете моральное право окружать себя свитой бритоголовых молодчиков?

Днепродзержинская организация РПЛ требует предоставить список этих людей в городской военкомат для проведения тщательной их проверки на военную пригодность и результат публично объявить всем жителям города.

Председатель Днепродзержинской организации
Радикальной Партии Олега Ляшко Е. Панасенко

31.07.2014 г."

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю