Партия Ляшко требует от мэра Днепродзержинска разъяснений

01.08.2014 08:40

Днепродзержинская городская организация Радикальной партии Олега Ляшко требует от мэра Станислава Сафронова разъяснений по поводу присутствия неизвестных молодых людей, а также членов организации "Наши"  на сессии городского совета 30 июля 2014 года. Об этом сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

Текст обращения к мэру опубликовала на своей странице в "Фейсбук" председатель Днепродзержинской городской организации РПЛ Екатерина Панасенко. Приводим его полностью:

"30.07.2014г. на сессии городского совета первые несколько рядов, предназначенных для депутатов, были заняты молодыми людьми спортивного телосложения, а также лицами с характерными «тату», указывающими на пребывание их в местах, не столь отдаленных. Кроме них, в первых рядах присутствовали крепкие ребята из организации «Наши». В общей сложности, их количество составляло 40 человек.
Вы ответили присутствующим в зале жителям города, что это люди, представляющие «громаду» и что они свое присутствие в сессионном зале зарегистрировали заявлениями.
Днепродзержинская организация Радикальной Партии Олега Ляшко требует от Вас разъяснений по следующим вопросам:
1. Что делали «громадовцы» возле Вас на трибуне, выстроившись в три ряда?
2. Какие физические, психические или другие заболевания имеют эти люди призывного возраста, не позволяющие им служить в Украинской Армии?

Станислав Александрович, в то время как на передовой погибают молодые ребята, в том числе днепродзержинцы, какое Вы имеете моральное право окружать себя свитой бритоголовых молодчиков?

Днепродзержинская организация РПЛ требует предоставить список этих людей в городской военкомат для проведения тщательной их проверки на военную пригодность и результат публично объявить всем жителям города.

Председатель Днепродзержинской организации
Радикальной Партии Олега Ляшко Е. Панасенко

31.07.2014 г."

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет