Партия Ляшко требует от мэра Днепродзержинска разъяснений

01.08.2014 08:40

Днепродзержинская городская организация Радикальной партии Олега Ляшко требует от мэра Станислава Сафронова разъяснений по поводу присутствия неизвестных молодых людей, а также членов организации "Наши"  на сессии городского совета 30 июля 2014 года. Об этом сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

Текст обращения к мэру опубликовала на своей странице в "Фейсбук" председатель Днепродзержинской городской организации РПЛ Екатерина Панасенко. Приводим его полностью:

"30.07.2014г. на сессии городского совета первые несколько рядов, предназначенных для депутатов, были заняты молодыми людьми спортивного телосложения, а также лицами с характерными «тату», указывающими на пребывание их в местах, не столь отдаленных. Кроме них, в первых рядах присутствовали крепкие ребята из организации «Наши». В общей сложности, их количество составляло 40 человек.
Вы ответили присутствующим в зале жителям города, что это люди, представляющие «громаду» и что они свое присутствие в сессионном зале зарегистрировали заявлениями.
Днепродзержинская организация Радикальной Партии Олега Ляшко требует от Вас разъяснений по следующим вопросам:
1. Что делали «громадовцы» возле Вас на трибуне, выстроившись в три ряда?
2. Какие физические, психические или другие заболевания имеют эти люди призывного возраста, не позволяющие им служить в Украинской Армии?

Станислав Александрович, в то время как на передовой погибают молодые ребята, в том числе днепродзержинцы, какое Вы имеете моральное право окружать себя свитой бритоголовых молодчиков?

Днепродзержинская организация РПЛ требует предоставить список этих людей в городской военкомат для проведения тщательной их проверки на военную пригодность и результат публично объявить всем жителям города.

Председатель Днепродзержинской организации
Радикальной Партии Олега Ляшко Е. Панасенко

31.07.2014 г."

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат